Oferta kursy języka portugalskiego w szkole ELCKursy Portugalskiego w Opolu

- Kursy portugalskiego dla młodzieży
- Kursy portugalskiego dla studentów

Co oferujemy ?

• Wszystkie poziomy zaawansowania języka portugalskiego
  • Indywidualne podejście, optymalne kursy dla wzrokowców, słuchowców i ruchowców
  • Nauka języka portugalskiego w motywującej i przyjemnej atmosferze, urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe, sprawią, że kurs zawsze będzie ciekawy
  • Nowoczesne, skuteczne metody nauczania. Na kursie rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie, ćwicząc gramatykę, słownictwo oraz wymowę.
  • Od początku uczymy rzeczy najbardziej praktycznych, czyli takich, które kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym czy podczas wycieczki za granicę
  • Kursy indywidualne i grupowe (małe grupy zwiększają efektywność nauki)

• NOWOŚĆ! Kurs j. portugalskiego metodą bezpośrednią Direct w formie pytań i odpowiedzi. Słownictwo jest aktualne, kontekst praktyczny i ciekawy. Dzięki tej metodzie uczeń uczy się mówić i rozumieć język portugalski dużo szybciej w interesujących sytuacjach z życia codziennego. Gramatyka jest wytłumaczona przejrzyście i jest utrwalana za pomocą dodatkowych ćwiczeń. Do podręczników są nagrania w formacie MP3. Więcej o metodzie bezpośredniej Direct - Metoda Direct Portugalski.

• Zapraszamy na kursy online bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodny sposób nauki. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty kursów online: Kursy językowe online

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, zapraszamy do kontaktu